B.I.T. Technik, s.r.o.

Výrobky, výběr z nabídky

Průmyslová elektronika, výtahové moduly, zákaznické procesorové moduly, plošné spoje, laserové střelecké simulátory pro armádu a policii

SSR_Image

TRAINING SYSTEMS

Výcvikové systémy - provedení OUTDOOR

Strelec
SW_Monitors
Lift

Výcvikový systém provedení "OUTDOOR" je určen pro střelecký i taktický výcvik v otevřeném terénu nebo i uvnitř budov. Jedná se o komplexní ucelené řešení zahrnující výstroj jednotlivce, výstroj vozidlových jednotek, rádiový komunikační systém,, elektroniky terčových jednotky, počítačový systém pro vyhodnocení, sledování a řízení cvičení a pomocné moduly např. pro nastavení laserů, správu a servis jednotlivých částí apod.

  • Souprava vojáka (vesta, čelenka, laser(SAT), kontrolní a komunikační elektronika a další volitelné vybavení)
  • Souprava pro nebojová vozidla (detekční senzorové pásy, informační a výstražné moduly apod.)
  • Počítačové vybavení + programové vybavení (EXCON - SW systém řízení cvičení, monitoring jednotlivých součástí vyhodnocení a dalšího zpracování výsledků
  • Vybavení pro vybudování bezdrátové sítě (Modul pro komunikaci všech prvků systému v reálném čase na celém výcvikovém prostoru)
  • Elektronické terče a terčové jednotky (Detekční, komunikační a kontrolní elektronika pro terčové jednotky)

Výcvikové systémy - provedení INDOOR

Kufr_1
SSR_Small
Small_lift

Výcvikový systém provedení "INDOOR" je určen pro střelecký v budovách a vnitřních prostorách. Nabízíme ucelenou řadu výrobků od nejmenších lehce přenosných produktů, malých terčových zvedáčků až po sálové více projektorové, pevně instalované detekční systémy.

V nabídce jsou např:

  • Malé kufrové střelnice (Malá střelnice pro jednoho střelce. Veškerá elektronika je integrovaná do lehce přenosného kufru)
  • Terčové zvedáčky (Možnost použití libovolného počtu laserů a zvedáčků současně. Zvedáčky je možné umístnit kdekoliv v místnosti, nebo budově, elektronika zvedáčku, umožňuje vytvářet terčová cvičení pro více terčů, a jejich plné řízení. )
  • Small Shooting Range Modul malé střelnice. Modul lze připojit k projektoru nebo monitoru. V modulu je integrován kamerový detekční systém, RF komunikace, a vyhodnocovací PC. Programové vybavení obsahuje scénáře s terči, figurami, umožňuje zpracovat výsledky. je určen pro použití se 2 plně řízenými laserovými zářiči.
  • Projekční střelnice Systém pro pevnou instalaci. Standardní instalace může být s jedním projektorem (plátnem) - optimálně pro 4 střelce, nebo více projektorová pro 8 a více střelců. Uživatel má možnost použít předdefinované scénáře, nebo si vytvářet a upravovat nové.

Zakázková, průmyslová a výtahová elektronika

Stykace
Mazani
Kolaz

Zákazníkům nabízíme vývoj a výrobu elektroniky na zakázku. Tyto výrobky jsou používány ve výrobě, při kontrolách kvality v domácnostech nebo při outdoorových aktivitách

V nabídce jsou např: